İşlemlerimi Nasıl Daha Güvenli Gerçekleştirebilirim?

Günümüz teknolojisinde her ne kadar güvenlik önlemleri ileri aşamaya gelmiş olsa da sahtekârlık, dolandırıcılık, virüs bulaşması, yetkisiz erişim, şifre ve kişisel bilgilerin çalınması gibi kötü niyetli saldırılara maruz kalma riski halen mevcudiyetini korumaktadır. Paymec Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. olarak çağın gerektirdiği tüm önlemleri sağlasak da güvenlik hususun da bizler kadar siz kullanıcılarımızın da güvenlik açısından gerekli tedbirleri alması gerekmektedir. Burada paylaştığımız ve zaman zaman güncelleyeceğimiz hususlar, siz kullanıcılarımız tarafından alınması gereken önlemlere ilişkin farkındalık yaratma amacıyla düzenlenmektedir. Bunlar işlemlerinizi internet üzerinden daha güvenli gerçekleştirmenize önemli katkı sağlayacaktır.

1.    Hesap numaranız, kullanıcı bilgileriniz ve şifreniz size özel olup, kimse  ile paylaşmamanız ve gizli tutmanız gerekmektedir.

2.    Hesap şifrenizi Paymec personeli dahil olmak üzere hiç kimse ile  paylaşmayınız. Dolandırıcılık şüphesi durumunda zaman kaybetmeden 0850  399 26 19 numaralı çağrı merkezimizi arayarak durum bildiriminde  bulunmanız gerekmektedir.

3.    Bilgilerinizi cüzdanınızda ya da çantanızda yazılı olarak taşımayın. Şifre  bilgilerinin yazılı olduğu belgeleri başkalarının ulaşabilecekleri yerlerde  saklamayın.

4.    Tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek için www.paymec.com adresini kullanın.

5.    Hesabınıza giriş yaparken klavye ya da ekranı izleyen 3. Kişilerin  olmadığından emin olun.

6.    Çağrı merkezi numaramız 0850 399 26 19 olup, bu numara dışındaki  herhangi bir kanal aracılığı ile gelen bilgilere itibar etmeyiniz.

7.    
Paymec, telefon, sms, e-posta vb. kanallarından sizlerle iletişim  kurularak kart bilginizi hiçbir zaman talep etmez. Bu tür sms, e-posta ve  aramalara hiçbir şekilde itibar etmeyin, maruz kaldığınızda 0850 399 26 19   numaradan doğrudan bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz.

8.    www.paymec.com dışındaki internet sitelerinde ya da bilgi@paymec.com dışındaki e-posta adreslerinden  gelen e-postlarda yer alan Paymec'e ilişkin bağlantılara güvenmeyin. Bu  bağlantıları erişim için kullanmayın.

9.    İşlem ve bakiye bilgilerinizi www.paymec.com adresinden takip edebilirsiniz.

10. - Gerçekleştirdiğiniz işlemlere ait  dekontlar, talebiniz durumunda sistemimize kayıtlı e-posta adresinize ya da  iletişim adresinize iletilir.

11. SMS şifresi gönderilen telefonunuzun  kaybolma, çalınma, zorla alınma gibi herhangi bir nedenle elinizden çıkması  halinde vakit kaybetmeden +90 850 399 26 19 numaralı çağrı  merkezimizi arayarak bildirmeniz gerekmektedir.

yeniliklerden haberdar olmak için

Mail adresinizi paylaşın, avantajlarımızdan faydalanın!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Paymec uygulamasını
app store'dan veya google play'dan indirmeyi unutma!

Akıllı cihazlarda mükemmel bir Paymec deneyimi için IOS veya Android fark etmeksizin resmi mobil uygulamamızı indirmeni tavsiye ederiz.