Paymec Hakkında

Biz kimiz?

PAYMEC Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. Türkiye’de bilişim sektöründeki ödeme sistemleri arasında yenilikçi bir yaklaşımla yerini almış ve ödeme hizmetleri alt yapısı ile bu alanda öncülüğü vizyon olarak benimsemiştir. Alternatif ödeme sistemi ve güçlü alt yapısı ile üyelerine kesintisiz hizmet verme amacını taşıyan Paymec Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. kısa sürede geniş kitlelere ulaşma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Toplum sorumluluğumuzun bilincinde olarak; etik doğrulardan ayrılmadan, programlama, hizmet, teknik destek koordinasyonumuz ile bir bütün oluşturduğumuz tüm çalışmalarımızda, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini esas alarak sunacağımız hizmeti, en kaliteli, en uygun şartlar ile ve etkin şekilde sunarak neticeyi takip etmektir.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki küresel gelişmeleri takip ederek, ihtiyaçlara yönelik etkin teknoloji çözümler üretmek. Müşteri odaklı bir anlayışla, müşteri beklentilerini karşılayan kalitede hizmet sunmak.

Çalışma  anlayışı ve kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen ve örnek alınan kuruluşları arasında yer almak.  Çalışanlarının, çalışırken keyif aldığı ve mutluluk duyduğu bir firma olmak.Ticaret anlayışını kaliteli hizmet  ve sınırsız destek üzerine kurmuş olan PAYMEC Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. müşteri memnuniyetini esas almakla beraber, ülkemizde henüz istenilen noktaya ulaşmamış olan E-Ticaret hizmetinin geliştirilerek, yurdun en ücra köşelerine kadar ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Kendi sınırları ve çevresi dışına çıkamamış, üretici veya satıcı noktasındaki kobilerin, gerek kendi ekonomilerine, gerekse ülke ekonomisine katkıda bulunmalarını hedeflerinin en üst sıralarına yerleştirmiştir. E-Ticaretin vazgeçilmezi olan Alternatif Online Ödeme Hizmetlerinin Öncüsü olarak bankalar ile olan çözüm ortaklığını geliştirerek, Ödeme Hizmetleri konusunda üyelerini ve potansiyel müşterilerini çok daha fazla bilinçlendirmeyi, güvenli ödeme hizmetleri konusunda anlaşılır ve uygulanabilir bir kullanım kolaylığını sunmayı amaçlamaktadır.

Şirket Bilgileri

Şirketin Ticari Ünvanı ve Merkezi
Paymec Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş.
Vergi Dairesi
Beykoz Vergi Dairesi
Vergi Numarası
7230448156
Şirketin Sicil Yeri
İstanbul Ticaret Odası

Denetçi Firma

Seçilen Denetçinin
Adı ve Soyadı/Ünvanı
PricewaterhouseCoopers (PWC) Turkey
Yerleşim Yeri/Merkezi
Süleyman Seba Cad. BJK Plaza No:48 B Blok, Kat 9 Akaretler 34357 Beşiktaş İstanbul
Telefon
Tel: +90 212 326 6060

yeniliklerden haberdar olmak için

Mail adresinizi paylaşın, avantajlarımızdan faydalanın!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Paymec uygulamasını
app store'dan veya google play'dan indirmeyi unutma!

Akıllı cihazlarda mükemmel bir Paymec deneyimi için IOS veya Android fark etmeksizin resmi mobil uygulamamızı indirmeni tavsiye ederiz.